Katalog Firm Silesia Info
Strona główna » Ogłoszenia » Usługi fotograficzne i wideofilmowanie » Wynajem Fotobudki na wesela i inne okazje


GaleriaInformacje o usłudze

Wynajem Fotobudki na wesela i inne okazje

Wynajem Fotobudki na wesela i inne okazje

Firma: FOTOBUDKA007

  • Zamów produkt:

  • Zgłoś błąd:

Opis:

SERDECZNIE POLECAM NASZĄ FotoBudke Z AGENTEM 007 !!! 

 

Dlaczego wybrać właśnie nas ? ponieważ mamy lustrzanke canon 1200d z 18mln pixela co daje możliwośc przeniesienia ZDJĘĆ nawet na foto tapete.

 

 

UWAGA  ASYSTENTEM---JEST AGENT 007---!!!

 

Mamy oprogramowanie z LISTOPADA 2014r.co daje najnowsze osiągnięcia technologiczne,możliwośc własnej grafiki, napisu,WSZYSTKO TO DLA WAS W CENIE!!!

 

Po drugie mamy okrągłą lampe w Fotobudce co oznacza że obiektyw jest w środku nie ma tak jak większości fotobudkach pod oczami tzw.podków czyli cieni (większość fotobudek obiektyw ma pod lampą co daje mierne efekty oglądania zdjęc na komputerze są cienie pod oczami MY TEGO NIE MAMY PONIEWAŻ MAMY FOTOBUDKE ZAPROJEKTOWANĄ PRZEZ PROFESJONALNĄ FIRME !!! ORAZ CO WAŻNE !!! MAMY OBIEKTYW W ŚRODKU LAMPY!!! CO DAJE DOSKONAŁY EFEKT ROBIENIA ZDJĘĆ )

 

Po trzecie nasza lampa jest regulowana wieloma diodami a nie jedną żarówką (ŚWIATŁO REGULUJEMY POPRZEZ PILOT CZYLI MOŻEMY POJAŚNIĆ LUB ŚCIEMNIĆ !!!   KONKURENCJA MA JEDNĄ ŻARÓWKE ZE STAŁYM ŚWIATŁEM !!!CO DAJE MIERNE EFEKTY WYCHODZENIA ZDJĘĆ !!! )

 

Mamy możliwość dodawania wielu teł na 1-imprezie Co daje możliwość że mamy wiele rodzai zdjęć z jednej imprezy ,oraz co godzinę zmieniamy gadżety co daje urozmaicenie zdjęc konkurencja tego nie robi.

 

FotoBudka 007 na imprezie nie jest w żałobnej szacie czarnej jak wiele fotobudek lub jednolitej białej szacie, tylko wygląda jak statyw do robienia nie ograniczającej ilości zdjęć z AGENTEM 007.

Dane kontaktowe FOTOBUDKA007:

Myśliwska 11 , 47-400 Racibórz

Strona internetowa:

fotobudka007.pl

Dodano: 2015-07-22 23:59:46