Katalog Firm Silesia Info
Strona główna » Ogłoszenia » Agencje i Biura marketingowe » Profesjonalna strona internetowa dla firm


GaleriaInformacje o usłudze

Profesjonalna strona internetowa dla firm

Profesjonalna strona internetowa dla firm

Cena: 1999 zł/szt

Firma: hauerpower

 • Zamów produkt:

 • Zgłoś błąd:

Opis:

Projektujemy strony oraz sklepy internetowe indywidualnie. Każda z przygotowanych realizacji to wysoka jakość oraz dbałość o każdy detal. Pracując w studio Kraków wiemy jak tworzyć strony by zlecenie tworzenia strony było sprawne dla Państwa firmy. Hauerpower to jakość oraz ludzie którzy dokładają wszelkich starań aby strona internetowa realizowana w naszym studio tworzyła spójny wizerunek z firmą i oddawała jej profesjonalny wizerunek. Użytkownicy odwiedzając stronę internetową będą w stanie rozpoznać profil firmy i skojarzyć ją z prowadzonymi usługami.

Hauerpower projektuje rzetelnie strony internetowe, każda realizacja to 3 podstawowe etapy :

 • tworzenie briefu i opracowanie wstępne architektury informacji– przygotowanie badań i testowanie wybranej grupy odbiorców by określić cel wizyty,
 • tworzenie strony głównej na podstawie informacji uzyskanych na spotkaniu,
 • kodowanie strony, test, montaż systemu cms,
 • przygotowanie instrukcji wizualnych na potrzeby późniejszej edycji strony,
 • sprawdzenie techniczne strony, po całkowitej akceptacji – strona jest online,

My wiemy jak ważną moc mają obrazy oraz jak ważne jest pierwsze wrażenie dlatego w głównej mierze przykładamy najwyższą wagę do aranżacji i odpowiedniego zaprojektowania strony głównej i jej użyteczności by zachęcić użytkownika do zapoznania się z ofertą. Wiemy jak ważne są pierwsze kilka sekund, decyduje głównie łatwość odbioru informacji, zrozumienie treści i czytelność strony. Użytkownik poirytowany opuszcza stronę, jeżeli nie znajdzie na niej potrzebnych informacji lub nie znajdzie prostej funkcjonalności. Strona główna to pierwsze wrażenie, jeżeli uda się że zdobędziemy jego zainteresowanie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że na skutek przystępnej architekturze informacji zapozna się z tymi fragmentami strony na którym nam zależy, zapamięta profesjonalizm który zobaczył, być może poleci ją rodzinie.

Aby zrealizować cel, zapytanie lub zapisanie się poprzez formularz kontaktowy niezbędne są:

 1. funkcjonalna i praktyczna strona główna – nieprzeładowana w formie,
 2. strona skalowalna dla ekranów urządzeń mobilnych
 3. dobrze czytelne informacje np. w formie krótkich bloków tekstowych,
 4. praktyczność zastosowanych rozwiązań oraz szybki czas ładowania strony.

Tworząc stronę warto zwrócić również uwagę na aspekt pozycjonowania w google, nikt bowiem nie tworzy strony by nie pojawiała się ona w internecie – w wynikach wyszukiwania wysoko. Pozycjonowanie to złożony proces poprawy wyników strony w wyszukiwarce który osiąga się miesiącami. Podczas tego procesu dobrze by przygotowana strona internetowa była zgodna z wytycznymi google oraz była zoptymalizowana dla wyszukiwarki co zaprocentuje.

W Hauerpower otrzymujecie Państwo taką usłgę kompleksowo wraz z projektowaniem ,pomocą w wyborze domeny i serweru. SEO dla strony to jakby kolejna część pracy nad nią. Detale i dopracowanie strony oraz przygotowanie na frazy kluczowe rozwiązujemy przy końcu realizacji – na etapie składania strony, wtedy też na podstawie dobranych słów kluczowych optymalizujemy kod, obrazki, treści aby wyszukiwarki i google mogły lepiej zrozumieć stronę i zdobyć do niej zaufanie. Poprzez tego typu działanie pozycjonowanie strony jest efektywniejsze.

Dane kontaktowe hauerpower:

ul. Kalwaryjska 69 , 30-504 Kraków

Strona internetowa:

http://www.hauerpower.com

Dodano: 2016-07-14 10:12:07